K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Zdravotní obuv J HANAK, vel. 41 - sportovní

Cena: 400 Kč

Druh zboží: Zimní obuv

Nabízím zdravotní obuv od firmy J HANÁK, sportovní - Vzor TREKING kotníčková, podšívka kožíšek. Jedná se o použitou obuv v použitelném stavu.

Velikost : 41
Podšívka obuvi : umělá kožešina, přírodní useň
Biomechanická aktivní stélka : součástí je biomechanická aktivní stélka s uhlíkem a membránou STANDARD DUO
Svršky obuvi : lícová kůže, velur, nubuk

Biomechanické aktivní stélky Standard Duo s uhlíkem a membránou s povrchem přírodní usně, šestivrstvá. Uhlík má vlastnosti antipachové, antibakteriální a protiplísňové a tím vytvoří v obuvi hygienické prostředí. Uhlík příznivě působí při odstraňování plísní nehtů a nohou. Stélka je vhodná především pro diabetiky a diabetická chodidla pro snížení rizika vzniku gangrény.
Tato stélka je tak velkým objevem, že nám změnila váhu těla působící na plosku nohy biomechanicky na energii a dynamiku nohy.
Certifikovaná a klinicky odzkoušená stélka do uzavřené obuvi J HANÁK R® dokonale respektuje anatomickou stavbu chodidla. Výrobek je patentově chráněn.
Stélky do uzavřené obuvi se vyrábí z materiálu: korek, dilatační materiál a přírodní useň.
Novou konstrukcí a tvarováním tyto stélky zajišťují zdravé chodidlo, které je základem pro zdravý celý organismus.
Prohlubeň stélky v místě palcového kloubu a snížení v patní části chodidla je zásadní pro celou funkci chodidla. Jen tak se využije dokonalé rigidní páky palce a prstů, dané nám přírodou. Šlachy od palce a prstů vypínají vazy podélné a příčné klenby a vazy kotníku, lýtkové a holenní kosti. Tím dochází ke zpevnění kotníku a postupné vertikalizaci. Je zajištěn oboustranný rovnoměrný tah od palce až ke kolenu.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:723203274
Lokalita: Kutná Hora (284 01)

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Zdravotní obuv J HANAK, vel. 41 - sportovní

TOPlist