K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Prodám novou tříkolku značky smarTrike

Cena: 599 Kč

Druh zboží: dětské tříkolky a odrážedla

Prodám úplně novou tříkolku značky smarTrike.

Dětská tříkolka smarTrike Fun Plus je krásná ultralehká tříkolka s vodící rukojetí. SmarTrike Fun Plus je vhodná pro děti od 15 měsíců a díky svým odnímatelným částem jakou je vodicí ručka se z ní postupně stává tříkolka vhodná pro děti až do věku 36 měsíců., Dětská tříkolka roste spolu s vaším dítětem.

Během prvních měsíců ježdění rodič ovládá směr jízdy pomocí teleskopicky nastavitelné ovládací rukojeti. Nosnost tříkolky je 17 kg. Kolečka dětské tříkolky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, mají tichý chod a díky nim je tříkolka pro děti smarTrike stabilní. Výhodou této tříkolky je její váha. Je ultralehká a vyrobena z kvalitní kovové konstrukce v kombinaci s odolným plastem. Zadní vyklápěcí korba slouží jako prostor pro odkládání drobností a později poslouží dítěti na hraní.

Společnost smarTrike je světovým lídrem v produkci a vývoji dětských tříkolek těch nejlepších vlastností a materiálů. SmarTrike Fun Plus je kvalitní a krásná tříkolka vhodná hlavně pro malé dívky, které rady objevují svět. Jízda na tříkolce je nejen zábava ale dítě si zároveň posiluje svaly, což přispívá k jeho přirozenému a zdravému vývinu. SmarTrike je celosvětově nejprodávanější a nejvíce oceňovaná značka dětských tříkolek.

Vlastnosti
◾ultralehká hmotnost
◾kvalitní gumová kolečka s tichým chodem
◾vyklápěcí zadní korba
◾rodičovská ručka
◾kovová konstrukce
◾ergonomické tvarovaný sedák
◾tříbodový bezpečnostní pás
◾od 15 měsíců
◾nosnost 17 kg

Původní cena: 1 500 Kč

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:733426216
Lokalita: Ostrava (702 00)

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Prodám novou tříkolku značky smarTrike

Odrážedlo Terezka

Odrážedlo Terezka

Prodám starší odrážedlo Terezka, cena 1500,- kč. Tel. 603520120

Cena: 1 500,-

Nočníky

Nočníky

Prodám starší nočníky, cena 50,- kč/ks. Tel. 603520120

Cena: 50,-

TOPlist