Kočárek trojkombinace Takko Jumper 3v1

Cena: 1 000 Kč

Prodávám kočárek trojkombinaci značky Takko obchodní název Jumper použitý po 2 dětech. Nástavby: hluboká korbička + sedačka (golfky) + vajíčko.

Podvozek:
Odpružená zadní kola s centrální brzdou (aretací) na konstrukci podvozku ovládanou nohou, přední menší kolečka volně otáčivá o 360° s možností aretace po 180°. Oboje kola nafukovací (plášť + duše). Součástí prodeje je kopletní náhradní sada kol = 2x malé přední + 2x velké zadní. Všechna kola jsou v různém stádiu opotřebení (i lepená), nové duše se dají koupit (například výrobce Rubena). Madlo nastavitelné do několika poloh.

Batoh:
Na podvozku ve spodní části se nachází batoh, který slouží zárověň jako ukládací prostor. Po odepnutí 2 patentů a 1 zipu lze batoh oddělit od podvozku. Odepnutím zadního ochranného krytu batohu se objeví jeden pás přes rameno a můžete jít. Při skládání podvozku je třeba odepnout batoh z přední části podvozku (2 patenty), a nechat ho volně připnutý jen v zadní části.

Brašna:
Součástí je i jednoduchá brašna, která se věší na madlo podvozku. Této brašně chybí druk na zapnutí (kdysi se utrhl).

Na podvozek ze přidělávají jednotlivé nástavby pomocí mechanizmu 4 čepů (2 nalevo + 2 napravo). Při nasazování nástavby stačí nasadit a zacvaknout. Při sundávání nástavby je třeba nejprve odemknout mechanizmy na obou stranách (odjistit) a pak lze nástavbu vytáhnout směrem nahoru. Proces je velmi jednoduchý a rychlý.

Vajíčko:
Tříbodový nastavovací bezpečnostní pás s krytkou (polstrováním) zapínání + 2 polstrováními přes ramínka. Vložka (podpěra hlavičky) pro novorezence. Ochranná stříška + zakrytí nožní části vajíčka odepínatelné patenty. Madlo otočné aretovatelné v několika polohách. Vajíčko má zaoblené dno = funguje jako kolíbka + zářezy ze spodu umožňují nasadit vajíčko na nákupní vozík. Prvky pro uchycení automobilovým bezpečnostím pásem na sedačku vozu samozřejmostí. Pro nasazení na podvozek je třeba redukce = součást prodeje. Redukci není třeba při skládání podvozku z tohoto demontovat. Potahy lze demontovat a prát například v pračce.

Hluboká korbička:
Ochranná sklápěcí stříška s madlem pro přenášení korbičky a větráním (průhledem na miminko) + horní kryt nožní části. Původní vnitřní vystýlka byla vyměněna za novou doma šitou (oválný polštářek + "obvodový mantinel"). Mantinel i polštářek jsou vystlány molitanem, který lze vyjmout ať z důvodu praní potahů, či letnímu odlehčení. Na dně korby jsou dvě zaoblené lišty = na rovné podložce lze korbičkou pohupovat, nebo pomocí 4 vyklápěcích nožiček aretovat na pevno (bez pohupování). Hlubokou korbičku nelze rozebrat na jednotlivé díly (kromě vnitřní vystýlky) například za účelem praní v pračce. K této korbičce je pláštěnka a síťka proti hmyzu.

Sedačka:
Nahrazení klasických golfek. Pětibodový nastavovací bezpečnostní pás s krytkou (polstrováním) zapínání + 2 polstrováními přes ramínka. Plynulé nastavení polohy vleže až v sedě zádové části i nožní části. Odnímatelná (výklopná) přední hrazda. Odnímatelná sklápěcí stříška, kterou lze použít samostatně nebo v kombinaci se "závěsem" s kapsou na drobnosti, který se hodí hlavně v zimních měsících, jako další ochrana, například před větrem při poloze v leže. Ochranný nánožník připínaný 2 patenty. Všechny části polstrování lze demntovat a prát například v pračce, jen stříška je neodnímatelná od své vlastní konstrukce a nevejde se do pračky.

Všechny 3 nástavby lze na podvozek montovat po i proti směru jízdy. Na kočárku je patrné jeho používání. Kromě popsaného stavu koleček, jsou na konstrukci odřeniny a na vnitřních bílých částech místy fleky, které se nepodařilo čištěním odstranit. Všechny části jsou vyprané / vyčištěné.

Hradec Králové a okolí, po předchozí domluvě mohu dopravit i dále.

ID: 14925733 Naposledy upraveno 05.01.2020 v 16:31

721752483
Hradec Králové (500 02)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: kočárky a nosítka