Kočárek dvojkombinace Emmaljunga

Cena: 12 900 Kč

Kočárek Emmaljunga byl vyroben přímo ve Švédsku a má nadčasový design. Jde o kočárek s velkým vnitřním prostorem, zajišťující bezpečnost a pohodlí dítěte. Je perfektně odpružený, přitom lehce a snadno ovladatelný. Má snadné skládání rámu kočárku pro jednoduchou přepravu. Speciálně vyvinuté látky mají vysokou odolnost vůči nečistotám a vodě. Kočárek, včetně příslušenství, byl zakoupen v roce 2017 za celkovou cenu 29.637,- Kč. Byl používán pro jedno dítě, je udržovaný, čistý a minimálně opotřebovaný pro pečlivou údržbu a kvalitu materiálů, ze kterých je vyroben. Byly prováděny pravidelné servisní prohlídky dle doporučení výrobce. Jeho zakoupením volíte „Volvo“ mezi kočárky!

Kočárek Emmaljunga Mondial de Luxe s podvozkem Emmaljunga Classic - typ Chrome 2017, s celkovou výbavou, podrobně obsahuje:
• Konstrukci kočárku (4 snadno vyjímatelná nafukovací kola, ohebné madlo pro snadný přístup k dítěti, odpružení umožňující snadné houpání a pohodlný přejezd nerovností, prostorný koš pod kočárkem na veškeré nezbytnosti (umožňující přepravu i většího nákupu), brzda ovládaná sešlápnutím).
• Sportovní sedačku (pro děti od 6 měsíců do 22 kg, možnost otočení po i proti směru jízdy, nastavitelná opěrka nohou, polohovatelná opěrka zad, kterou lze polohovat z úplného lehu až do úplného sedu, nánožník na sportovní sedačku).
• Hlubokou korbičku (dno korbičky – Thermobase). Thermobase je vybavena vzduchovými kanálky, které můžete snadno otevírat a zavírat. Díky tomu v zimě korbička dokáže udržet teplo a naopak v létě pomáhá ventilovat přebytečné teplo z korbičky, nánožník na hlubokou korbičku).
• Komfortní matraci.
• Boudu - je zde zabudována síťka proti hmyzu + sluneční clona, bouda je použitelná jak pro sportovní sedačku, tak pro hlubokou korbičku.
• Pro větší dítě je možné připevnit deštník proti slunečnímu svitu.
• Tašku na rukojeť kočárku Emmaljunga Exclusive s přebalovací podložkou pro dítě.

ID: 16006695 Naposledy upraveno 19.11.2020 v 16:01

737419579
Ostrava (700 30)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: kočárky a nosítka v Ostravě