Kočárek Chicco Baby Expert

Cena: 2 500 Kč

Prodám kočárek Chicco Baby Expert v dobrém stavu, po dvou dětech. Trojkombinace v barvě černá/antracit, pro děti 0-3 roky. Jsou na něm známky běžného používání, konstrukce je místy mírně poškrábaná. Sada je vybavena systémem „Clik Clak“, který umožňuje připevnění korbičky nebo autosedačky pro skupinu 0+. S kočárkem je výborná manipulace je lehký a je neocenitelný v jakémkoliv terénu díky velkým pevným kolům.
Kola jsou gumová a nehrozí defekt.Trojkolka má odpružení zadních kol, a přední kolo je otáčivé s možností aretace. Kočárek je vybaven dvojím brzdným systémem, ruční brzda je umístěna na madle kočárku,další brzda slouží jako pojistný systém proti náhlému rozjetí kočárku, používáním při větším skoku trošku padá ale není na závadu. S úchytkami lze korbičku použít v autě místo vajíčka. Sportovní verze je neuvěřitelně prostorná a potahy kočárku jsou dobře omyvatelné. Součástí je vypolstrovaná oboustranná vložka, zimní fusak a pláštěnka.
Záda se dají polohovat téměř do lehu, madlo před dítětem je také polohovatelné a odnímatelné a kočárek je vybaven pětibodovými pásy. Madlo kočárku je výškově nastavitelné, od 90 cm do 112 cm. K této verzi je pláštěnka, která zakrývá celý prostor kočárku.
Prostorná korbička je vybavena praktickým pevným madlem pro přenášení a snadné nasazení na podvozek. Na stříšce je síťované okénko, které můžete otevřít v horkých dnech. Korbička má termo regulační systém.Korbičku můžete použít i pro převoz dítěte v automobilu.
Autosedačka 0-13kg má tříbodový bezpečnostní pás, nastavitelný na jedno zatáhnutí díky centrálnímu zařízení, odstranitelnou stříšku a vyjímatelnou vložku pro novorozence.
U kočárku bohužel chybí košík na odkládání věcí.
Celkově jsme byli s kočárkem velice spokojení. Kočárek je vyčištěný, potahy vyprané a je připravený pro další miminko. V případě jakýchkoliv otázek mne neváhejte kontaktovat! Nezávazná prohlídka je samozřejmostí!

ID: 15939565 Naposledy upraveno 15.09.2020 v 15:21

773586770
Ostrava (708 00)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: kočárky a nosítka v Ostravě