Kočárek Baby Merc

Cena: 4 500 Kč

Nabízím růžovo šedý kočárek značky Baby Merc - Faster style - trojkombinace (podvozek + hluboká korbička, sporťák, autosedačka vajíčko) s bohatým příslušenstvím. Kupovaný 08/2016. Součástí je podvozek + kola, hluboká korba s nánožníkem, sportovní korba s nánožníkem, nákupní košík, velká a prostorná taška na kočárek, pláštěnka, moskytiéra, nánožník, úchyt na láhev, přebalovací podložka a autosedačka.
PODVOZEK: pevný a stabilní celohliníkový podvozek, systém "CLICK" pro upínání korbiček, ložisková kola, možnost upevnění korbiček po i proti směru jízdy, centrální brzda, otočná přední kola s možností aretace pro rovnou jízdu a pro jízdu v nerovnostech,
výškově nastavitelná rukojeť potažená eko-kůží, snadné skládání a rozkládání podvozku, malé rozměry po složení, velký a prostorný nákupní koš.
HLUBOKÁ KORBA: nánožník chránící miminko před nepříznivým počasím, možnost přenášení za madlo v boudičce, nastavitelná opěrka hlavičky - 3 polohy, pohodlná kokosová matrace, prostorná plastová korbička a prodloužená stříška.
SPORTOVNÍ KORBA: nánožník, který ochrání před nepříznivým počasím, odepínací madlo, nastavitelná opěrka zad - plná poloha do lehu - 4 polohy, nastavitelná opěrka nožiček, pěti-bodové bezpečnostní pásy, které jsou výškově nastavitelné, větrání v boudičce.
Kočárek je v perfektním stavu, jako nový, málo využívaný. Původní cena 10 000 Kč. Prodám komplet za 4500 Kč. Více fotek zašlu vážným zájemcům. Spěchá.

ID: 13879649 Naposledy upraveno 09.07.2018 v 18:05


Ostrava (702 00)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: Kočárek Baby Merc

Krosna 400,- Kč.

Prodám dětskou krosnu, kterou lze použít i jako zidlicku, v zadní části je úložn...

Cena: 400,-