Jané Matrix Light 2 - korba + autosedačka 2v1

Cena: 3 500 Kč

Sedačka používaná cca 1 rok, koupená v lednu 2018, dcera se narodila v dubnu (pošlu i s fakturami).
Sedačka v pořádku, z nekuřáckého auta, prodávám i bázi na upevnění do auta (samostatně v jiném inzerátu) a kočárek jane epic ve stejné barvě (také samostatně v dalším inzerátu).

Popis výrobce:
Jané Matrix Light - jedinečná patentovaná autosedačka sk.0+ na trhu z kolekce Jané 2011 pro jízdu v leže i v sedě. Možno jednoduše nasadit na podvozky kočárků Jané

Nový výrobek pro skupinu 0/0+ MATRIX LIGHT 2 od zn. Jané je výsledkem dalšího vývoje výrobku Matrix Light.

Jedinečná autosedačka na trhu (patentovaná), která Vám dává ještě bezpečnější možnost, jak převážet dítě vsedě či zcela vleže, přičemž obě polohy jsou homologované pro jízdu v automobilu.
• Nový výrobek Matrix Light 2 je o 20% lehčí oproti předchozímu modelu Matrix ( do kolekce 2010 včetně).
• Větší hloubka a šířka vnitřku autosedačky poskytují větší pohodlí a bezpečnost v případě srážky.
• Spojitá konstrukce spolu s další ochranou, kterou poskytuje integrovaná vnitřní vyměkčená výplň, působí jako ochranná bariéra pohlcující nárazy. Integrální pásy nyní lze snadno připnout pouhým stisknutím tlačítka a posuvem do polohy vhodné pro Vaše dítě.
• Oproti modelu MATRIX LIGHT ( z kolekce 2011) je model MATRIX LIGHT II vylepšen o nový typ kotvicí přezky pro připevnění autosedačky bezpečnostními pásy v automobilu. Jejich použití je pohodlné a snadné, u tohoto modelu tvoří pevnou a neoddělitelnou součást autosedačky.

V průběhu roku 2012 Jane uvededl na trh i novou upínací desku MATRIX PLATFORM , která se ukotví do vozidla pomocí systemu Isofix a usnadní uchycení autrosedačky Matrix ve vozidle.

Evropská norma ECE R44/04, E9, všechny autosedačky firmy JANÉ mají CRASH TEST.
Vnější rozměry 83x44cm, vnitřní 65x29cm, hmotnost 5,8 kg.

ID: 15000244 Naposledy upraveno 10.10.2019 v 16:45


Ostrava (708 00)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: autosedačky a sedačky na kolo v Ostravě