Jané Epic 2016 béžová barva

Cena: 4 500 Kč

Používaný pouze do města cca 1x týdně babičkou, já jsem nosila v šátku a nosítku. Konstrukce má malé škrábance od skládání do auta, bohužel tomu se nevyhne asi žádný kočárek. Zkusila jsem nafotit v detailu. Jinak ve výborném stavu. V případě zajmu poslu vice fotek do zprav.

Ke kočárku přidám výbavu:
- originální pláštěnku
- originál síťku na držadlo na nákupy
- originální držák na láhev
- originální nánožník


POPIS VYROBCE:

Sportovní, kompaktní, dynamický...

Sportovní kočárek JANÉ EPIC s nezávislým odpružením zadních kol, s otočným sezením a možností nasazení autosedačky KOOS, Matrix Light 2 (tu máme ve stejné barvě a budeme prodávat v srpnu 2019 i s bází na upevnění do auta).

Sportovní kočárek od 6 do 36 měsíců. V kombinaci s hlubokou korbou či autosedačkou lze používat již od narození. Pohodlná a prostorná sedačka chrání v každém počasí díky velké sluneční stříšce. Otočné sezení po i proti směru jízdy.5-ti bodové polstrované bezpečnostní pásy. Plynule polohovací zádová opěrka se třemi stupni sklonu a jednou polohou pro úplné složení. Polohování nožiček pro kvalitní odpočinek. Zadní část konstrukce ve tvaru obráceného písmene „c“ - vytváří volné místo pro nohy a tím umožňuje volnou a lehkou chůzi. Parkovací brzda s ovládáním na rukojeti – ruční brzda se snadným použitím. Zadní pérování s dvěma tlumiči – umožňuje nezávislé pérování každého kola. Kolečka s paměťovou gumou, zadní s kovovými ložisky. Přední kolečka lze zablokovat pro snadnou jízdu v terénu. Systém umožňující rozložení kočárku jednou rukou. Patentovaný typ složení umožňuje redukci až o 30%.
Možnost nasazení autosedačky KOOS, Matrix Light 2.

Technické parametry:

složený: 63 x 59 x 33 cm
rozložený: 80/100 x 59 x 92/112 cm

hmotnost:
konstrukce: 8,93 kg
se sportovním sezením a koly: 12,6 kg

ID: 14864200 Naposledy upraveno 31.07.2019 v 14:00


Ostrava (708 00)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: kočárky a nosítka v Ostravě