K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Dětské eko pleny BAMBO Nature


Druh zboží: dětské pleny a ubrousky

Již více než 20 let na českém trhu prodáváme dětské plenky, navlékací plenkové kalhotky, vlhčené ubrousky a přebalovací podložky pro děti (jednorázové přebalovací podložky i pratelné přebalovací podložky).

Vždy jsme se dodávali na náš trh to nejkvalitnější zboží, které kde kdy bylo vyrobeno! V tuto chvíli přicházíme s absolutní novinkou naší firmy a to jsou Ekologické plenky.

Na našem trhu samozřejmě již nějakou dobu ekoplenky jiných výrobců jsou k dipozici, ale až teprve teď můžete Vy rodiče těch nejmenších porovnat kvalitu za výrazně rozumnějsí cenu než nabízí ostatní značky a zároveň se už nikdy nestrachovat, zda-li tyto dětské plenky jsou nejlepší pro Vaše dítě! Zastáváme názor, že kvalitní a dobré zboží nemusí být předražené a že i za rozumnou a přiměřenou cenu můžete získat TOP KVALITU!

My ve společnosti Bambo Nature jsme přesvědčeni, že je nadmíru důležité, aby všichni znali složení našich výrobků. Naše kvalitní ekopleny Bambo Nature jsou hypoalergenní a veškeré použité suroviny jsou schváleny Radou Food and Drug Administration – společnost schvalující potraviny, potravinové doplňky a dětskou kosmetiku.

Pleny Bambo Nature dále neobsahují parfémy, pohlcovače zápachu nebo mléko / hydratační krém, aby se předešlo alergickým reakcím. Důvodem je, že tyto krémy mohou obsahovat alergizující látky, které byly pouze přidány, aby se zabránilo zápachu. Alergie jsou rostoucím problémem pro děti i dospělé. Kromě toho děti mají citlivou pokožku, takže pokud se rozhodnete pro ekopleny Bambo Nature, rozhodnete se chránit pokožku Vašeho dítěte.

Více na www.bamboekopleny.cz

V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat na info@bamboekopleny.cz nebo na tel. čísle +420 602 554 772

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:602554772
WWW:http://www.bamboekopleny.cz
Lokalita: Ostrava-město

REDNIL s.r.o.
Novinářská 1113/3, 70900, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky

Více informací o REDNIL s.r.o.

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Dětské eko pleny BAMBO Nature

Svetřík a čepička

Svetřík a čepička

Dle foto prodám nepoužité modely - svetříku+čepičky vhodné pro 3- 9 měsíců (dle...

Cena: 200,-

TOPlist