Autosedačka Bébé Confort Iséos TT

Cena: 490 Kč

Prodám starší autosedačku Bébé Confort Iséos TT

Autosedačka kategorie 0-13 kg. Autosedačka Bébé Confort Iséos TT (Total Tension) s vysoce bezpečným vypínacím systémem.

Jelikož dobře instalovaná autosedačka je bezpečnější, usnadili jsme instalaci do Vašeho auta pomocí řešení výjimečného napínacího systému autosedačky. Iséos TT poskytuje pohodlí a bezpečnost při dlouhém cestování.

Autosedačka je vybavena systémem, který zaručuje dokonalé napnutí bezpečnostního pásu. Vypínač pásu aktivujete otočením 2 knoflíků, čímž utáhnete bezpečnostní pásy na maximální možnou míru. Ochrana popruhů potažených absorpčním materiálem pro ještě účinnější omezení pohybu dítěte v případě nárazu. Rychlé utažení popruhu autosedačky pro lepší zajištění bezpečnosti dítěte. Speciálně navržený polstrovaný interiér autosedačky v místech kontaktu s tělem: hlava, záda a sedadlo. Systém Module Safe díky kterému le polohování autosedačky otázkou pár vteřin, stačí otáčet knoflíkem. Navíc autosedačku lze rozšiřovat jak dítě roste.

https://www.youtube.com/watch?v=igZiXJEQJrA

https://www.youtube.com/watch?v=JmADRlxjlmg

Autosedačka nabízí velmi měkkou sedací plochu a vyztužená záda. Díky unikátnímu systému Modulo Safe® lze snadno upravit velikost autosedačky a přizpůsobit jí velikosti dítěte. Stejný systém umožňuje polohovat autosedačku do naprosto libovolné polohy na sezení či ležení. Systém Total Tension zajišťuje jednoduší upevnění pásu a vyšší bezpečnost. Systém upevnění je velmi bezpečný a umožňuje pevné napnutí bezpečnostního pásu. Body, kterými prochází pás jsou zřetelně barevně označeny, čímž se minimalizuje možnost nesprávné instalace. Autosedačka obdržela ve spotřebitelských testech vysoké hodnocení – celkem čtyři hvězdičky, což je nejvyšší ohodnocení pro autosedačky bez systému ISOFIX. Samozřejmostí jsou velké bočnice pro lepší ochranu hlavičky dítěte. Dvojitý popruh z absorpčního materiálu zajišťuje lepší zadržení dítěte při nárazu.

ID: 13804859 Naposledy upraveno 08.06.2019 v 15:15

775703933
Ostrava (710 00)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: autosedačky a sedačky na kolo v Ostravě